KONTAKTY

tel: 0918 188 377
napíšte nám
tel: 0918 188 372

TOVAR V AKCII

naša cena 212,00 €
naša cena 254,00 €
naša cena 593,25 €

TOP PRODUKTY


OBCHODNÉ PODMIENKY
Obchodné podmienky

1. Predávajúci

Predávajúcim je vo väčšine prípadov firma Solid interiér IČO: 41 453 484, v niektorých prípadoch môže byť predávajúcim výrobca, alebo iný obchodník.

2. Kupujúci 

Kupujúci je osoba, ktorá zašle objednávku z internetového obchodu www.123nabytok.sk. Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy.  Kúpna zmluva vzniká dňom pripísania na účet zálohovej platby, inej platby, alebo dňom prevzatia tovaru. Čo nastane skôr.

3. Spôsob objednávania  

Po zaslaní objednávky, Vám bude doručený potvrdzovací mail, na Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Pokiaľ Vám tento mail nebude doručený, skontrolujte prosím, či e-mail, ktorý ste uviedli, je správny.  Ak je e-mailová adresa správna, prosím kontaktujte nás na info@nabytkarstvo.sk, alebo telefonicky čísle +421 905 242 646, smskou.

4. Potvrdenie objednávky 

Po doručení potvrdzovacieho mailu, bude kupujúci kontaktovaný, spravidla do troch pracovných dní a budú spresnené podrobnosti k objednanému tovaru, dodacia lehota, spôsob platby a doručenie tovaru.

5. Doručenie tovaru

Dopravu riešime externými dopravcami, alebo vlastnými vozidlami. Cena dopravného závisí od ceny objednaného tovaru.

 • Cenník dopravy platný od 12.1.2018

  • Doručenie tovaru službou Klasik do 150€: 14,99€
  • Doručenie tovaru službou Klasik medzi 150€ - 500€: 12,99€
  • Doručenie tovaru službou Klasik medzi  500 - 1000€: 4,99€
  • Doručenie tovaru službou Klasik nad 1000€: ZADARMO
  • Osobný odber na predajni: ZADARMO
  • Doprava Expres - Expresné doručenie tovaru ktorý je skladom. Doručenie tovaru na dohodnutý deň - 19,99€

Ceny dopravného sú platné pre nami určený termín doručenia tovaru.

Dopravca Vám objednaný tovar prinesie na dojednanú adresu a má povinnosť ho zložiť za prvé uzamykateľné dvere.

Tovar je dodávaný vo väčšine prípadov v demontovanom stave s podrobným návodom na montáž.  Pri montáži, prosím postupujte podľa tohto návodu na montáž.  Predídete tým zbytočným reklamáciám.  Všetok dodávaný tovar je dôkladne zabalený a poistený proti poškodeniu. Tovar doručujeme len po spevnených komunikáciách.

6. Dodacie lehoty

Dodacia lehota je spravidla do desiatich pracovných dní, v niektorých prípadoch sa dodacia lehota môže predĺžiť na 4 až 6 týždňov.  Všetky podrobnosti budú spresnené po zaslaní objednávky.

7. Prevzatie tovaru

Doručenie zásielky sa uskutoční v dohodnutom termíne, pri prevzatí zásielky postupujte podľa nasledovných upozornení:

pri preberaní tovar dôkladne skontrolujte počet balíkov podľa dodacieho listu

kontrolujte neporušenosť obalov keď zásielka obsahuje sklo, zrkadlo prípadne iný krehký materiál, ihneď ho rozbaľte a skontrolujte

8. Platba tovaru

Môžete si zvoliť niekoľko spôsobov platby.

 • Platba dobierkou.  Platí sa v hotovosti dopravcovi, pri preberaní zásielky.
 • Platba na splátky cez spoločnosti Home Credit, Quatro. Tovar Vám bude dodaný až po pripísaní Vašej kompletnej platby na náš bankový účet.

9. Záručná doba

Na všetok predávaný tovar je poskytovaná zákonom stanovená záručná doba 24 mesiacov.      

10. Reklamovanie tovaru (Reklamačný poriadok) a vrátenie tovaru

Bližšie informácie a presné podmienky nájdete v časti Reklamačný poriadok

11. Ochrana osobných údajov

Svoju informačnú povinnosť voči kupujúcemu v zmysle čl. 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46 / ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) ( ďalej len "nariadenie GDPR") súvisiace so spracovaním osobných údajov kupujúceho na účely plnenia kúpnej zmluvy, na účely rokovania o tejto zmluve a na účely plnenia verejnoprávnych povinností predávajúceho plní predávajúci prostredníctvom osobitného dokumentu.

12. Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy

Právo na odstúpenie od zmluvy

Máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez uvedenia dôvodu v lehote 14 dní.

Lehota na odstúpenie od zmluvy  uplynie po 14 dňoch odo dňa keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete tovar.

Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením (napríklad listom zaslaným poštou alebo e-mailom) na adresu Roland Schváb – Solid interiér, Pri Gymnáziu 4, Nové Zámky, 940 01, e-mail: obchod@nabytok.sk, tel: +421 905 242 646 Na tento účel môžete použiť vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý sme Vám odovzdali alebo zaslali alebo si ho môžete stiahnuť na našich stránkach.

Lehota na odstúpenie od zmluvy je zachovaná, ak zašlete oznámenie o uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy pred tým, ako uplynie lehota na odstúpenie od zmluvy.

Dôsledky odstúpenia od zmluvy

Po odstúpení od zmluvy Vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzavretím zmluvy, najmä kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k Vám. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý ponúkame. Platby Vám budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám bude doručené Vaše oznámenie o odstúpení od tejto zmluvy. Ich úhrada bude uskutočnená rovnakým spôsobom, aký ste použili pri Vašej platbe, pokiaľ ste výslovne nesúhlasili s iným spôsobom platby, a to bez účtovania akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Zašlite nám tovar späť alebo ho osobne prineste na našu adresu najneskôr do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty.

Priame náklady na vrátenie tovaru znášate Vy. V prípade že nedokážete tovar doručiť vlastnými prostriedkami, na požiadanie môžeme zaistiť vyzdvihnutie tovaru u Vás doma, táto doprava tovaru späť je spoplatnená sumami: 9.99€ pri tovare do 250€, pri rozmernejších veciach ako sú sedacie súpravy, pohovky a pod. je cena dopravy 19.99€.

Zodpovedáte za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

 Tu si môžete stiahnúť vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy

ZjU2M